Największa wypożyczalnia nagrzewnic w Polsce

Jaka firma jest największą wypożyczalnią nagrzewnic w Polsce?

Jaka jest największa wypożyczalnia nagrzewnic w Polsce? Jakie jeszcze usługi oferuje? Jakich klientów obsługiwała? Dziś postanowiłem skupić się na opisaniu i przybliżeniu Wam największej wypożyczalni nagrzewnic i klimatyzatorów w kraju. Na stronie wiele razy już wspominałem o tej firmie i to z kilku powodów. Firma Szaniec, bo to o niej mowa, może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem z zakresu wentylacji, klimatyzacji, osuszania i ogrzewania pomieszczeń.

Zadbana i przejrzysta oferta na stronie

Największa wypożyczalnia nagrzewnic w PolscePierwsze co rzuca się w oczy to zadbana i dobrze skonstruowana, przejrzysta strona internetowa. Kategorie wynajmu urządzeń i sprzedaży są bardzo czytelnie posegregowane i od razu po wejściu na stronę wiemy gdzie co można znaleźć. Na stronie prócz cenników, szczegółowych opisów urządzeń, znajdziemy również szereg profesjonalnych artykułów, zapoznamy się również z wcześniejszymi realizacjami firmy. Samych realizacji jest zaś bardzo dużo.

 

Firma Szaniec obsługiwała takie firmy jak Stora Enso, TZMO SA, ICT Poland, Husqvarna, Budimex, Mirbud, Stadler i Solvay. Z usług firmy korzystają również klienci indywidualni.Firma Szaniec zadbała by na ich tronie znaleźć można było dane techniczne do każdego oferowanego urządzenia. Na stronie znajdziemy opisy, budowę  i zastosowanie urządzeń, katalogi i instrukcje techniczne urządzeń i wiele więcej. Szczególnie ciekawie przedstawiają się artykuły z zakresu klimatyzacji i wentylacji pomieszczeń.

Usługi wypożyczalni sprzętu

Największa wypożyczalnia nagrzewnic w Polsce zajmuje się między innymi serwisem, montażem, wynajmem i sprzedażą urządzeń. W ofercie firmy znajdą Państwo między innymi nagrzewnice olejowe, elektryczne i gazowe, klimatyzatory ewaporacyjne i sprężarkowe, osuszacze adsorpcyjne i kondensacyjne, wentylatory przemysłowe, nawilżacze powietrza, promienniki podczerwieni i nie tylko. Wypożyczalnia Szaniec obsługuje teren całego kraju. Klienci zachwalają współpracę, a dzięki wieloletniej fachowej działalności wypożyczalnia sprzętu zyskała mnóstwo zadowolonych i stałych klientów.

Dodaj komentarz