Ogrzewanie hal przy pomocy nagrzewnic powietrza

Ogrzewanie hal

Ogrzewanie hal produkcyjnych i przemysłowych jest jednym z zastosowań nagrzewnic powietrza. W tym artykule zaprezentujemy kilka realizacji z ogrzewania hal wielkokubaturowych i nie tylko.

ogrzewanie hal
Ogrzewanie stoczni w Szczecinie

Stocznia Szczecińska współpracowała z największą wypożyczalnią nagrzewnic w zakresie ogrzewania podczas prowadzonych prac remontowych. Nagrzewnice powietrza doskonale sprawdziły się podczas tej realizacji.

ogrzewanie hal
Ogrzewanie hali produkcyjnej w Częstochowie

Pres Mebel w Częstochowie to producent mebli tapicerowanych. Powyżej zdjęcie z realizacji w zakresie ogrzewania hali produkcyjnej. Ciepłe powietrze jest rozprowadzone za pomocą dwóch kanałów powietrznych.

Ogrzewanie hal
Ogrzewanie podczas prac remontowych pałacu w Torzymiu

Nagrzewnice znajdują zastosowanie również w ogrzewaniu placów budowy i prac remontowych. Powyżej przedstawiamy zdjęcie z prac remontowych pałacu w Torzymiu.  Jak widać na zdjęciach ciepło powietrze rozprowadzone jest za pomocą rękawów powietrza. Do urządzenia grzewczego dołączony jest zewnętrzny zbiornik paliwa o pojemności 1000 litrów.

ogrzewanie hal
Ogrzewanie hal PHUP Gniezno

Nagrzewnice olejowe były również wykorzystane do ogrzewania hal hurtownii FMCG, spożywczej, farmaceutycznej. Ciepłe powietrze rozprowadzane było za pomocą kanałów powietrznych widocznych na zdjęciu. Dodatkowo do zestawu grzewczego dołączony był zbiornik paliwa o pojemności 1000 litrów.

Powyższe realizacje to przykłady skutecznego ogrzewania hal, stoczni i placów budowy przy pomocy nagrzewnic powietrza. Urządzenia te są skutecznie wykorzystywane do ogrzewania również mniejszych pomieszczeń takich jak myjnie samochodowe, warsztaty, biura, kościoły oraz hale namiotowe.

Dodaj komentarz