Wynajem klimatyzatorów

Na rynku usługowym coraz więcej firm oferuje wynajem klimatyzatorów ewaporacyjnych i sprężarkowych. Postanowiliśmy sprawdzić więc czy wynajem urządzeń jest opłacalny?

Okazuje się, że wynajem klimatyzatorów jest świetnym rozwiązaniem dla wielu firm, które potrzebują klimatyzacji i wentylacji okresowo, a nie chcą inwestować ogromnych pieniędzy w zakup odpowiednich urządzeń. Warto dodać również, że w przypadku wynajmu firmy montują urządzenia oraz zapewniają pełna opiekę serwisową, pomagają również w doborze odpowiedniego sprzętu. Nie musimy więc martwić się, że klimatyzatory nie spełnią naszych oczekiwań, bo źle dobraliśmy urządzenia.

Jedną z najlepszych wypożyczalni w Polsce jest firma Szaniec z Gorzowa Wielkopolskiego. Firma ta od wielu lat zajmuje się wentylacją i klimatyzacją pomieszczeń, a na ich stronie internetowej można znaleźć duży wybór klimatyzatorów w naprawdę atrakcyjnych cenach. Warto wspomnieć iż tej firmie zaufało już mnóstwo firm z całej Polski takich jak Husqvarna, ITC Poland, Budimex czy Stora Enso.

Jeżeli porównamy koszty wynajmu do cen zakupu klimatyzatorów widać od razu iż sam wynajem jest dużo bardziej opłacalny, tym bardziej gdy nie potrzebujemy klimatyzatorów na stałe. Jeżeli szukasz idealnych rozwiązań klimatyzacji i wentylacji do przemysłu, hal wielkokubaturowych lub mniejszych pomieszczeń, może warto zamiast ładować duże sumy pieniędzy skorzystać z opcji wynajmu klimatyzatorów?

Dodaj komentarz